Firma Zako Slovakia s.r.o je dodávateľom tradičnej a rokmi overenej kolkárskej značky PAULY, ktorej história siaha až do roku 1927.  O kvalite svedčí aj to ,že kolkárske dráhy firmy PAULY, boli od roku 2011 už 5-krát použité na Majstrovstvách sveta v kolkoch a dosiahlo sa na nich množstvo rekordov, medzi inými aj seniorský rekord družstiev mužov.

Naša firma dokáže zabezpečiť či už montáž nových kolkárskych dráh v najvyššej kvalite, alebo aj samostatný predaj a montáž rôznych častí kolkárskych dráh ako je stavacia technika, plastové dráhové segmenty, najmodernejšia riadiaca elektronika a mnoho ďalšieho.

Výrobky značky PAULY spĺňajú všetky medzinárodné normy a štandardy ako stavebných tak aj kolkárskych vydaných federáciou World Bowling.

Keďže možností výstavby alebo rekonštrukcií je veľmi veľa a každá je niečím špecifická, v prípade záujmu o naše služby, ktoré Vám prispôsobíme na mieru, prosíme kontaktovať našu spoločnosť buď mailom na zakoslovakia@gmail.com alebo telefonicky na +421905635628.

kolkaren

Jeden z mnoha spôsobov prevedenia (ilustračné foto)

Strojovňa kolkárskych dráh s technológiou „PAULY NEXT LEVEL“.

Samoleštiaci plnoautomatický stroj „PAULYNHO“

Aktuálna ponuka príslušenstva na kolky:

Kolkárske gule

Kolky

Chémia

Náhradné diely